Glowna Sklep Subskrybcja Mp3 News_pl Wywiady Linki Kontakt Nadsat

 

Witam!

Prasy dla młodzieży w tym kraju mamy dość, ale nasz magazyn nie jest kierowany do wszystkich. Nadsat to pismo, w którym znajdziecie masę informacji na temat muzyki, która w radiu czy telewizji pojawia się rzadko albo wcale. Tak małe zainteresowanie ze strony mediów wcale nie jest jednoznaczne z tym, że grupy o których będziemy pisać są nieciekawe.
Wręcz przeciwnie, są często bardzo dobre, a niektóre nawet lepsze od tych z TV czy radia.
Czym sobie zasłużyliśmy na takie traktowanie? My po prostu mamy w nosie cały ten tzw. "mainstream" i słuchamy naszych czasami brudnych dźwięków, ale granych z pasją i szczerym zacięciem. Często teksty naszych zespołów są politycznie niepoprawne, ale co z tego! Jeśli mamy swoje zdanie, to mamy też prawo je wypowiedzieć! Nie pozwolą nam wykrzyczeć tego co myślimy w TV czy radio albo w wielkonakładowych pismach dla odmóżdżonej młodzieży. Dlatego tworzymy swoje własne media, własne wytwórnie, dystrybucje płyt, próbujemy zakładać radia i organizujemy koncerty.
I właśnie pismo Nadsat, to kolejna cegiełka w naszym wspólnym dziele. Jesteśmy po to, aby cieszyć wasze oczy i uszy. Oby jak najdłużej...
Na pohybel platfusom...

Zapraszamy do lektury Nadsat i odwiedzania naszej witryny.

Redakcja
® 2005 Copyright NADSAT magazine